Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna
