Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Preview
gl: Vista previa

en: Not found
gl: Non atopada

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Plugins
gl: Complementos
