Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն
