Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Preview
is: Forskoða

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Visibility
is: Sýnileiki
