Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Visibility
jv: Sing dikétokne
