Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Visibility
ku: بینایی
