Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Plugins
pt: Extensões
