Lazy-load (8.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Preview
sl: Predogled

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Visibility
sl: Vidljivost
