Lazy-load (8.x-3.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: plugins
ku: پێوه‌کراوه‌کان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Visibility
ku: بینایی

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە
