Lazy-load (8.x-3.0-beta5) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: plugins
hr: dodaci

en: Settings
hr: Postavke

en: Preview
hr: Pregled

en: Input filters
hr: Filteri unosa

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Plugins
hr: Dodatak
