Lazy-load (8.x-3.0-beta6) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: plugins
sl: vtičniki

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Preview
sl: Predogled

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Not installed
sl: Ni nameščeno
