Lazy-load (8.x-3.10) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: plugins
kn: ಮುಚ್ಚಳಿಕೆತಂತ್ರಾಂಶ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Plugins
kn: ಪ್ಲಗ್‌ಇನ್‌ಗಳು
