Lazy-load (8.x-3.10) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: plugins
ro: plugin-uri

en: Pages
ro: Pagini

en: Settings
ro: Setări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Negate
ro: Neagă

en: Plugins
ro: Plugin-uri

en: Preview image
ro: Previzualizare imagine

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
