Lazy-load (8.x-3.10) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: plugins
ru: плагины

en: Pages
ru: Страницы

en: Settings
ru: Настройки

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Input filters
ru: Фильтры ввода

en: Visibility
ru: Видимость

en: Negate
ru: Обратить

en: Plugin
ru: Плагин

en: Plugins
ru: Плагины

en: Preview image
ru: Предварительный просмотр изображения

en: Plugin ID
ru: ID плагина
