Lazy-load (8.x-3.10) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: plugins
sk: zásuvné moduly

en: Pages
sk: Stránky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Negate
sk: Negácia

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
