Lazy-load (8.x-3.11) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Negate
hy: Ժխտել
