Lazy-load (8.x-3.11) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: plugins
tr: eklentiler

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Negate
tr: Reddet

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: Preview image
tr: Görseli önizle

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
