Lazy-load (8.x-3.12) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Settings
cs: Nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Negate
cs: Negovat

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Preview image
cs: Náhled obrázku

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
