Lazy-load (8.x-3.12) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Settings
nl: Instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Input filters
nl: Invoerfilters

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Preview image
nl: Voorbeeldweergave

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
