Lazy-load (8.x-3.16) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: plugins
pl: wtyczki

en: Pages
pl: Strony

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Input filters
pl: Formatowanie treści

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Negate
pl: Negacja

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Preview image
pl: Podgląd obrazu

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
