Lazy-load (8.x-3.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: plugins
kk: плагиндер

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Visibility
kk: Көріну

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
