Lazy-load (8.x-3.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: plugins
af: inproppe

en: Settings
af: Verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
