Lazy-load (8.x-3.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: plugins
ug: قىستۇرما

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: Fields only
ug: پەقەت Fields نى
