Lazy-load (8.x-3.6) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: plugins
he: הרחבות

en: Settings
he: הגדרות

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: Visibility
he: ניראות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Plugin
he: פלאגין

en: Plugins
he: פלאגינים

en: Preview image
he: תצוגה מקדימה לתמונה
