Lazy-load (8.x-3.6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Image field
jv: Field gambar
