Lazy-load (8.x-3.7) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Settings
da: Indstillinger

en: Preview
da: Gennemse

en: Input filters
da: Input-filtre

en: Visibility
da: Synlighed

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Negate
da: Modvirk

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Preview image
da: Eksempelbillede
