Lazy-load (8.x-3.7) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: plugins
eo: kromprogramoj

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Negate
eo: Negaciu
