Lazy-load (8.x-3.7) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: plugins
eu: Plugin-ak

en: Pages
eu: Orriak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Not installed
eu: Instalatu gabe
