Lazy-load (8.x-3.7) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: plugins
hi: प्लगइनस

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Negate
hi: नकारना

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Plugins
hi: प्लगिन्स
