Lazy-load (8.x-3.7) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: plugins
id: plugin

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Settings
id: Pengaturan

en: Preview
id: Pratinjau

en: Input filters
id: Saringan input

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Negate
id: Meniadakan

en: Plugins
id: Plugin

en: Preview image
id: Gambar pratinjau

en: Plugin ID
id: ID Plugin
