Lazy-load (8.x-3.7) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Settings
pt: Definições

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Input filters
pt: Filtros de Entrada

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Negate
pt: Negar

en: Plugins
pt: Extensões

en: Preview image
pt: Visualizar imagem

en: Plugin ID
pt: ID do plugin
