Lazy-load (8.x-3.7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
