Lazy-load (8.x-3.7) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: plugins
sv: insticksprogram

en: Pages
sv: Sidor

en: Settings
sv: Inställningar

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Negate
sv: Negera

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: Preview image
sv: Förhandsgranska bilden

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
