Lazy-load (8.x-3.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: plugins
ur: پلگ ان

en: Pages
ur: صفحات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Preview
ur: جائزہ

en: Negate
ur: نفی
