Lazy-load (8.x-3.8) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
