Lazy-load (8.x-3.8) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Plugins
el: Πρόσθετα
