Lazy-load (8.x-3.8) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: plugins
hu: beépülők

en: Pages
hu: Oldalak

en: Settings
hu: Beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Negate
hu: Negálás

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Preview image
hu: Előnézeti kép

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: init
hu: előkészítés
