Lazy-load (8.x-3.8) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: plugins
lv: spraudņi

en: Pages
lv: Lapas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Preview image
lv: Priekšskatījuma attēls
