Lazy-load (8.x-3.8) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Settings
oc: Paramètres

en: Preview
oc: Apercebut

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Negate
oc: Invèrse
