Lazy-load (8.x-3.8) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Plugin
ps: لګون

en: Plugins
ps: لګونونه
