Lazy-load (8.x-3.8) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: plugins
th: ส่วนติดตั้งเสริม

en: Pages
th: หน้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้
