Lazy-load (8.x-3.8) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: plugins
uk: плаґіни

en: Pages
uk: Сторінки

en: Settings
uk: Налаштування

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: Visibility
uk: Видимість

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Negate
uk: Інверсія

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Preview image
uk: Ескіз зображення

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
