Lazy-load (8.x-3.9) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: plugins
et: pluginad

en: Pages
et: Lehed

en: Settings
et: Seaded

en: Preview
et: Eelvaade

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Negate
et: Eita

en: Plugins
et: Pluginad

en: Preview image
et: Pildi eelvaade

en: Plugin ID
et: Plugina ID
