Lazy-load (8.x-3.9) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: plugins
fi: liitännäiset

en: Pages
fi: Sivut

en: Settings
fi: Asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Input filters
fi: Syöttömuodot

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Plugins
fi: Liitännäiset

en: Preview image
fi: Esikatselukuva
