Lazy-load (8.x-3.9) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: plugins
it: plugin

en: Pages
it: Pagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Preview
it: Anteprima

en: Input filters
it: Filtri di input

en: Visibility
it: Visibilità

en: Negate
it: Negata

en: Plugins
it: Plugin

en: Preview image
it: Anteprima immagine

en: Plugin ID
it: ID del plugin
