Lazy-load (8.x-3.12) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: معاينة

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Negate
ar: نفي

en: Preview image
ar: معاينة الصورة
