Lazy Image Style (8.x-2.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Media
hi: मीडिया

en: Example
hi: उदाहरण

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Dependencies
hi: निर्भरता
