Lazy Image Style (8.x-2.9) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Media
el: Μέσα

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Responsive image styles
el: Responsive στυλ εικόνων
