Lazy Image Style (8.x-2.9) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Example
ru: Пример

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: Offset
ru: Пропустить

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Responsive image styles
ru: Адаптивные стили изображений
