Lazy Loading Formatter (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: About
ru: Информация

en: Cover
ru: Обложка

en: Contain
ru: По содержимому
